Tomáš Kohout +420 605 957 012
"Neslíbíme víc, než jsme schopni splnit!"

Typ:

 

Dispozice:

Lokalita:

Cena do:


Nalezené vyhovující nemovitosti: 12
Stránka: 1 | 2
Řadit dle: 

Prodej bytu 2+1 s balkonem, Obránců Míru, Kopřivnice

Převod družstevního bytu 2+1 v nízkopodlažní cihlové zástavbě s výtahem ve 2. podlaží ze 4 o celkové výměře 66m2. Jedná se o byt v téměř původním stavu, ovšem velmi udržovaný a pěkný. Pokoje neprůchozí.  Vytápění dálkové, orientace J - příjemný výhled. Nízké měsíčná náklady, vhodný také k investici. Dům po kompletní revitalizaci, zateplený. Doporučuji prohlídku. V případě zájmu Vám zajistíme výhodné financování.

Cena: 2 200 000,00 Kč

Podnájem bytu 2+1 s balkonem, Zašovská, Valašské Meziříčí

Podnájem bytu 2+1 s balkonem, který umístěn ve 2. patře ze 7. o celkové výměře 60m2. Stav bytu dle foto - po celkové rekonstrukci, dům po revitalizaci. Byt je nabízen s kompletním zařízením dle fotodokumentace. Měsíční náklady 13.500 Kč (bez ele. a plyn) Vratná jistina 2x, poplatek kanceláře 1x. Pro více info mne, prosím, kontaktujte.

Cena: 13 500,00 Kč

Podnájem bytu 1+1 (2+kk), Nový Jičín, ul. Dvořákova

Podnájem částečně zařízeného bytu v os. vl., menší 2+kk, 40m2 v Novém Jičíně, ul. Dvořáková. Byt prošel v roce 2018 kompletní rekonstrukci- zděné jádro, elektřina, plastová okna, voda, omítky, dveře, kuchyňská linka s elektrickou troubou, sporákem, digestoři, žaluzie den a noc. Hlavní místnost je rozdělena SDK příčkou (ložnice, obývací část). WC samostatné s umyvadlem. V bytě je dále k dispozici lednice, pračka a velká šatní skříň. Byt se nachází v 6. np. s novým výtahem. Dům zateplen. K bytu patří sklep a podíl na společných prostorách domu, balkon v mezipatře. Nájemné ve výši 11000,- měsíčně + ele. Vratná jistina 2x, poplatek RK 5000,-. Podnájem možný od 1.8. Majitelka preferuje pracující osoby (vzhledem k velikosti bytu max. 2 osoby v tomto případě potřeba vyšších záloh). Upřednostňujeme dlouhodobý podnájem, pouze nekuřáci bez zvířat.

Cena: 11 000,00 Kč

Prodej bytu 2+1 s balkonem, A. Dvořáka, Studénka

Prodej družstevního bytu 2+1 s balkonem o podlahové výměře 57m2 v 7. NP z celkových 8. K jednotce patří dva sklepni boxy a o další výměře cca 7m2. Byt prošel celkovou rekonstrukcí před několika lety, včetně nové elektroinstalace, vodoinstalace, kuchyňské linky na míru s vestavěnými spotřebiči - trouba, varná deska, mikrovlnka aj. Jádro vyzděno, wc samostatně. Podlahy - zátěžové PVC, koberce. Orientace - JV. Dům po kompletní revitalizaci, zateplený, s plastovými okny, novým výtahem a vchody. Velmi žádaná lokalita na konci slepé ulice - klidné prostředí s výbornou možností parkování. V případě zájmu Vám pomůžeme zařídit výhodné financování. Doporučuji prohlídku! 

Cena: 2 290 000,00 Kč

Prodej bytu 3+1 s balkonem, ul. L. Janáčka, Studénka - Butovice

Prodej družstevní bytové jednotky 3+1 s balkonem v nízkopodlažní smíšené zástavbě bez výtahu ve 3. patře ze 3. o celkové výměře 76m2. Původní, avšak velmi udržovaný stav viz fotodokumentace. Vhodný jak k rekonstrukci, tak okamžitému bydlení. Nízké měsíční náklady - 3.800,- Kč. Dům po kompletní revitalizaci, velmi čistý a udržovaný. Orientace na dvě sv. strany - SZ/JV. Vchod domu situován do klidného nádvoří, ideální prostředí nejen pro děti. K jednotce patří sklep - 4m2. Možnost převodu do osobního vlastnictví (celková částka 78tis) V případě zájmu Vám zařídíme výhodné financování.

Cena: 2 600 000,00 Kč

Prodej bytu 3+1 s balkonem, ul. Dukelská, Kopřivnice

Prodej bytu 3+1 s prostorným balkonem ve smíšené zástavbě s výtahem v 6.NP z 8. celkových a výměrou cca 72m2. Částečná rekonstrukce v podobě úpravy jádra a kuchyně. Orientace na 2 sv. strany V/Z s výhledem na Bílou horu a ostatní pahorky. Velmi žádaná a lukrativní lokalita s veškerou občanskou dostupností. Nemovitost vhodná k investici, ale také k okamžitému bydlení. Na domě momantálně probíhá kompletní revitalizace. V případě zájmu Vám zajistíme výhodné financování prostřednictvím ověřených finančních poradců. Také je možnost doporučit seriozního podnájemnáka, který má o tento byt zájem do podnájmu. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Cena: 2 800 000,00 Kč

Prodej bytu 2+1 s balkonem, ul. Švermova, Příbor

Prodej bytové jednotky 2+1 s balkonem a komorou ve staré cihlové zástavbě bez výtahu ve 2. podlaží ze 3. o celkové výměře 76m2. Stav jednotky je původní, avšak udržovaný. Vhodný jak k rekonstrukci, tak okamžitému bydlení. Nízké měsíční náklady - 1.450,- Kč. Dům po kompletní revitalizaci, velmi čistý a udržovaný. Orientace na dvě sv. strany - J/S. Vchod domu situován do klidného nádvoří, ideální prostředí nejen pro děti. K jednotce patří dva sklepy - 10m2. Vybavení je součástí prodeje, popřípadě je možno zařídit dovoz. V případě zájmu Vám pozařídímě výhodné financování. 

Cena: 2 250 000,00 Kč

Nadstandardní byt 3+1 s lodžií, ul. Dukelská, Kopřivnice

Příprava prodeje bytové jednotky 3+1 s lodžií v nízkopodlažní cihlové zástavbě bez výtahu ve 2. NP ze 4. o celkové výměře cca 95m2. Dům spadá do staré cihlové zástvby v lukrativní části Kopřivnice. Jednotka prošla před 12 lety rozsáhlou rekonstrukcí/modernizací - přebudování jádra, topný systém, podlahy, omítky, vnitřní instalace. Orientace V/Z. Dům se nachází prakticky v centru města avšak ve velmi klidné a lukrativní lokalitě, v tzn. staré zástavbě. Na fotodokumentaci interiéru bytu nyní pracujeme, děkuji za pochopení. V případě zájmu Vám zajistíme výhodné financování.

Cena: 3 780 000,00 Kč

Podnájem bytu 2+1 s balkonem, Seifertova, Valašské Meziříčí

Podnájem bytu 2+1 s balkonem v os. vl. ve 4. NP ve smíšení nízkopodlažní zástavbě bez výtahu o celkové výměře cca 602m2. (instalace výtahu v jednání). Aktuálně probíhá kompletní rekonstrukce jednotky, nové jádro včetně instalací, kuchyňská linka, podlahy, omítky, vestavěné skříně. Vytápění a teplá voda dálková, zahrnuta v ceně. Měsíční nájemné 14.500,- (cena bez elektřiny a plynu pro vlastní spotřebu) Vratná jistina 1x, poplatek RK 1x. Pro více info mne, prosím, kontaktujte. Foto bude přidáno po dokončení prací, děkuji za pochopení. Velmi klidná a žádaná lokalita.

Cena: 14 500,00 Kč

Prodej bytu 3+1 s balkonem, Kpt. Nálepky, Kopřivnice

Prodej bytové jednotky 3+1 s balkonem o podlahové výměře 74m2 ve 2. NP z celkových 10., která prošla celkovou rekonstrukcí před několika lety, včetně nové elektroinstalace, vodoinstalace, kuchyňské linky na míru s vestavěnými spotřebiči - trouba, varná deska, mikrovlnka aj. Jádro vyzděno, s rozšířenou koupelnou, wc samostatně. Podlahy - zátěžové plovoucí. Orientace - J, V. Dům po kompletní revitalizaci, zateplený, s plastovými okny, novým výtahem a vchody. Velmi žádaná lokalita na konci slepé ulice - klidné prostředí s příjemným vestibulem budovy. V případě zájmu Vám pomůžeme zařídit výhodné financování. K jednotce patří sklepni box. Doporučuji prohlídku! V případě více zájemců si majitel vyhrazuje možnost zvolit nejvyšší nabídku.

Cena: 3 350 000,00 Kč

Předchozí
Stránka: 1 | 2