Tomáš Kohout +420 605 957 012
"Neslíbíme víc, než jsme schopni splnit!"

Typ:

 

Dispozice:

Lokalita:

Cena do:


Nalezené vyhovující nemovitosti: 3
Stránka: 1
Řadit dle: 

Rodinný dům 5+1, Hnojník

Samostatně stojící rodinný dům v Obci Hnojník s dostupností dálnice F-M - Třinec (3min) o celkové dispozici 5+1 se 2 komorami a terasou se sedlovou střechou a dvěma vchody - hlavní od příjezdové komunikace a druhý se vstupem do zahrady. Přízemí - vstupní hala, 3x pokoj, kuchyně, koupelna, samostatné wc, komora, schodiště. 1. patro - 2x pokoj, podkrovní komora. V posledních letech prošel dům rozsáhlými opravami - výměna oken a dveří (vše dřevěné euro - trojsklo), zateplení pláště domu a nová fasáda. Dům je určen k dokončení rekonstrukčních prací v podkroví, zbylá část je ihned obyvatelná. Vytápění plynovým kotlem a krbem, ohřev vody - nový ele. bojler, zdroj vody - studna/vodovod. Plocha pozemku - zastavěná/užitná/zahrady - 110/160/1432m2. Na pozemku se nachází dřevěná hospodářská budova o rozměrech 4x8m s novou střechou. K dispozici spoustu materiálu k dokončení prací. V případě zájmu Vám zajistíme výhodné financování. Na PENB se momentálně pracuje, proto kategorie G.

Cena: 3 250 000,00 Kč

Rodinný dům 5+1, Ostrava, ul. Selská

Prodej patrového, částečně podsklepeného, rodinného domu (spojený zdí s vedlejším domem - samostatné zdi) 5+1 s rovnou střechou o celkové výměře cca 150m2 včetně garáže na rovinném pozemku o výměře 172m2. 1.NP - vstupní hala, wc, koupelna, kuchyně, 2x obytný pokoj. 2.NP - hala, 3x obytný pokoj.  Konstrukce cihlová, smíšená. Vytápění zajišťuje plynový kotel s rozvody TUV po domě. Původní stav domu, vhodný k rekonstrukci. Prostor garáže možno využít k výstavbě posezením s krytým stáním pro auto.  Asfaltová příjezdová komunikace, velmi klidná a žádaná lokalita v dostupné vzdálenosti od centra. Bus/tram 3min. V případě zájmu Vám zajistíme velmi výhodné financování.

Cena: 2 200 000,00 Kč

Rodinný dům 3+1, Hodslavice

Rodinný dům 3+1, který má společnou zeď se sousedním domem (využívaný jako rekreační objekt) v obci Hodslavice postavený na mírně svažitém pozemku o celkové výměře 215m2. Plocha zastavěná - 80m2, užitná 145m2. Konstrukce cihlová, po výměně oken za plastová včetně dveří, střecha - taška. Topení zajišťují ele. přímotopy. K domu přistavena hospodářská kůlna se suchým wc. Prostorná chodba pro vybudování nového wc. K domu patří malá zahrádka přes obecní komunikaci (uličku). Nejedná se o záplavovou oblast, dům nebyl nikdy zaplaven. Objekt vhodný k rekonstrukci, je však ihned obyvatelný. V případě zájmu Vám zajistíme profesionální financování.

Cena: 1 040 000,00 Kč

Předchozí
Stránka: 1
Další