Tomáš Kohout +420 605 957 012
"Neslíbíme víc, než jsme schopni splnit!"

Typ:

 

Dispozice:

Lokalita:

Cena do:


Nalezené vyhovující nemovitosti: 2
Stránka: 1
Řadit dle: 

Rodinný dům / rekreační objekt, Tošovice

Rodinný dům / rekreační objekt na polosamotě s číslem popisným (Tošovice 58) o dispoziční velikosti 3+1 v obci Tošovice v pěší dostupnosti Heiparku Tošovice s bohatým celoročním sportovně-rekreačním vyžitím pro celou rodinu (koupaliště, lyžování, golf, traily - kolo, dětské atrakce, společenské akce). Kompletní informace naleznete na www.heipark.cz

 

Virtuální prohlídka:

https://my.matterport.com/show/?m=t22KAjc3auh

 

Budova prošla v roce 1979 rozsáhlou rekonstrukcí (vybudování sanitárního zařízení, elektroinstalace, vodoinstalace, podlahy, vybudování jímky) V roce 2015 byla provedena rekonstrukce střechy (krytina Bonský šindel) včetně okapů. V roce 2017 vyměněna stávající okna za nová plastová. Konstrukce domu - kamenobetonový základ, pálená cihla, betonové stropy. Vytápění zajišťují kachlová kamna a krbové vložky. Plocha zastavěná/užitná/obytná - 119/116/66m2. Celková výměra všech pozemků je 727m2. Příjezdová šotolinová cesta  - obecní. Vlastní parkovací plocha pro 3 auta. V případě více zájemců si vlastník vyhrazuje možnost nejvyšší nabídky.

Cena: 3 300 000,00 Kč

Prodej novostavby RD Horní Bečva, Na Lukách

Novostavba rodinného domu o dispoziční velikosti 4+kk se dvěma koupelnami před dokončením ve fázi kolaudačního řízení, nacházející se v klidné lokalitě obce Horní Bečva Na lukách ve směru na horský Hotel Martinák, sjezdovku Mečůvka, popřípadě nástupní body turistických cest na Pustevny a okolí.

 

Virtuální prohlídka zde:

https://my.matterport.com/show/?m=C91Lfv7oiZo

Stavba:

Jedná se o klasickou, patrovou dřevostavbu (sendvičového typu) na železobetonové desce s plastovými okny (trojsklo) se střechou z pálených tašek. Vytápění řešeno pomocí kamen (vzhled kachlových kamen) na tuhá paliva (dřevo, brikety) v kombinaci s podlahovým vytápěním (topné fólie + topné rohože), ohřev vody zajišťuje el. bojler (výhodnější sazba). Dispoziční řešení viz fotodokumentace - půdorys jednotlivých podlaží. Dle projektu energetická třída C. Zastavěná plocha 91m2, užitná plocha 105m2.

Pozemky a IS:

Mírně svažitý pozemek v KÚ Horní Bečva v lokalitě "Na lukách" o výměře 2710m2 určený dle aktuálního územního plánu jako "smíšená obytná zástavba". Příjezdová komunikace v podobě podílu na šotolinové příjezdové cestě v délce 50m od obecní asfaltové komunikace. Voda k dispozici z vlastní studny - kvalita a vydatnost dostačující, popřípadě obecní vodovod 40m od hranice pozemku. Dům napojen obecní kanalizaci, dešťová voda realizována trativodem. Orientace pozemku - převážně jižní. 

V případě dalších dotazů, mne, prosím, kontaktujte.

V případě zájmu Vám zařídíme výhodné financování.

Cena: 8 300 000,00 Kč

Předchozí
Stránka: 1
Další