Tomáš Kohout +420 605 957 012
"Neslíbíme víc, než jsme schopni splnit!"

Typ:

 

Dispozice:

Lokalita:

Cena do:


Nalezené vyhovující nemovitosti: 3
Stránka: 1
Řadit dle: 

Rodinný dům 3+1, Hodslavice

Rodinný dům 3+1, který má společnou zeď se sousedním domem (využívaný jako rekreační objekt) v obci Hodslavice postavený na mírně svažitém pozemku o celkové výměře 215m2. Plocha zastavěná - 80m2, užitná 145m2. Konstrukce cihlová, po výměně oken za plastová včetně dveří, střecha - taška. Topení zajišťují ele. přímotopy. K domu přistavena hospodářská kůlna se suchým wc. Prostorná chodba pro vybudování nového wc. K domu patří malá zahrádka přes obecní komunikaci (uličku). Nejedná se o záplavovou oblast, dům nebyl nikdy zaplaven. Objekt vhodný k rekonstrukci, je však ihned obyvatelný. V případě zájmu Vám zajistíme profesionální financování.

Cena: 1 040 000,00 Kč

Rodinný dům 4+1, Vidče

Prodej rodinného domu 4+1 s terasou a garáží situovaný na okraji obce Vidče o celkové ploše cca 150m2 na mírně svažitém pozemku o výměře cca 1400m2. 1. nadzemní podlaží - veranda, chodba, koupelna (možnost zvětšení), wc, 2x pokoj a kuchyně. 2. nadzemní podlaží -  chodba, 2x pokoj (po drobné úpravě možno neprůchozí) 2x komora. 3.nadzemní podlaží - půdní prostory, možno přebudovat na obytné pokoje. Dům z 1/2 podsklepen - 2 místnosti, garáž. Objekt v téměř původním, avšak velmi zachovalém stavu ihned obyvatelný. Za domem malá hospodářská budova. Topení - plynový kotel s rozvody do radiátorů, "kachlová" kamna v kuchyni, ohřev vody elektrickým, bojlerem (nutná výměna), popřípadě tzv. "lázeňská kamna" v koupelně. Střecha - pozinkované šablony, krovy ve výborném stavu. Místní vodovod, vybudovaná kanalizace. Zastávka bus 1min. V obci plná občanská vybavenost. 

Cena: 2 200 000,00 Kč

Rodinný dům, Žilina u Nového Jičína

Dvougenerační rodinný dům s možností samostatných vchodů v obci Žilina u Nového Jičína. Dispozice 6+2, pokoje částečně průchozí. Částečně podsklepeno, konstrukce domu cihlová, střecha z pálených tašek, okna plastová (mimo jedné místnosti). Vytápění - tuhá paliva, plynový kotel, lokální kamna. Plocha zastavěná/užitná/pozemku - 120/200/671. Pozemek rozdělen na dvě části obecní komunikací. Jedná se o aktivní zónu záplavového území Q20 - Q50 (cca před 5 lety vybudována ochranná zídka na břehu potoka, která snižuje riziko zaplavení. Dům vhodný k rekonstrukci i k okamžitému nastěhování. Součástí pozemku je garáž a drobné stavby. V případě zájmu Vám zajistíme profesionální financování.

Cena: 1 599 000,00 Kč

Předchozí
Stránka: 1
Další