Tomáš Kohout +420 605 957 012
"Neslíbíme víc, než jsme schopni splnit!"

Typ:

 

Dispozice:

Lokalita:

Cena do:


Nalezené vyhovující nemovitosti: 5
Stránka: 1
Řadit dle: 

Dvougenerační rodinný dům, ul. Jiráskova, Nový Jičín

Dvougenerační rodinný dům, resp. s možností dvou bytových jednotek o dvou podlažích, situovaný v řadové výstavbě, plně podsklepený. Přízemí - společný vstup, prostorná hala, vstup na zahradu a do sklepa. Dále vstup do bytové části (3+1) - koupelna, hala, 3x pokoj s rozšířenou částí pro kuchyni. Schodištěm přístupné 2. podlaží se vstupem do druhé obytné části (4+1) - prostorná kuchyně, 4x pokoj, koupelna, balkon. Po schodišti navazuje přístup na půdní prostory - 1x samostatná místnost, prostorná půda. Tech. info: Betonové základy s kamenným soklem, obvodové zdivo cihelné s izolací. Stropy --suterén - cihelné klenby uložené do ocel. nosníků, zbylá část domu dřevěné s rovným pohledem. Podlahy - sklep - cihelná dlažba, chodba a obytná část - dlažba (cementová, keramická), vlysy, pvc. Okna - plastová (dvojsklo), Střecha sedlová, tašková na laťování. Plocha obytná/zastavěná/pozemku - 161/140/370. Objekt v téměř původním, avšak velmi udržovaném stavu. Velmi klidná lokalita bez frekventované silnice s příjemným výhledem. V případě zájmu Vám můžeme nabídnout výhodné financování přes naše specialisty.

Cena: 5 590 000,00 Kč

Rodinný dům 5+1, Ostrava, ul. Selská

Prodej patrového, částečně podsklepeného, rodinného domu (spojený zdí s vedlejším domem - samostatné zdi) 5+1 s rovnou střechou o celkové výměře cca 150m2 včetně garáže na rovinném pozemku o výměře 172m2. 1.NP - vstupní hala, wc, koupelna, kuchyně, 2x obytný pokoj. 2.NP - hala, 3x obytný pokoj.  Konstrukce cihlová, smíšená. Vytápění zajišťuje plynový kotel s rozvody TUV po domě. Původní stav domu, vhodný k rekonstrukci. Prostor garáže možno využít k výstavbě posezením s krytým stáním pro auto.  Asfaltová příjezdová komunikace, velmi klidná a žádaná lokalita v dostupné vzdálenosti od centra. Bus/tram 3min. V případě zájmu Vám zajistíme velmi výhodné financování.

Cena: 2 200 000,00 Kč

Podnájem rodinného domu, Frenštát p. R., Planiska

Podnájem rodinného domu ve Frenštátě pod Radhoštěm, část Planiska o velikosti 4+1 a celkové obytné ploše cca 90m2 a užitné ploše cca 45m2. Celková plocha zahrady 1393m2. Domek je po částečných úpravách - částečně elektroinstalace, kuchyňská linka. Zbylá část je v původním, udržovaném stavu. Okna dřevěná, dvojitá. Vytápění zajištěno kotlem na tuhá paliva, popřípadě elektrokotlem. Ohřev TUV - bojler. Dům se nachází ve velmi klidné a lukrativní lokalitě s výhledem na Pustevny. V ceně je zahrnuta spotřeba vody. Není zahrnuta elektrika pro vlastní potřebu. Jistina 10.600,-, poplatek RK 10.600,- Kč.

Cena: 10 600,00 Kč

Rodinný dům 3+1, Hodslavice

Rodinný dům 3+1, který má společnou zeď se sousedním domem (využívaný jako rekreační objekt) v obci Hodslavice postavený na mírně svažitém pozemku o celkové výměře 215m2. Plocha zastavěná - 80m2, užitná 145m2. Konstrukce cihlová, po výměně oken za plastová včetně dveří, střecha - taška. Topení zajišťují ele. přímotopy. K domu přistavena hospodářská kůlna se suchým wc. Prostorná chodba pro vybudování nového wc. K domu patří malá zahrádka přes obecní komunikaci (uličku). Nejedná se o záplavovou oblast, dům nebyl nikdy zaplaven. Objekt vhodný k rekonstrukci, je však ihned obyvatelný. V případě zájmu Vám zajistíme profesionální financování.

Cena: 1 040 000,00 Kč

Rodinný dům 4+1, Vidče

Prodej rodinného domu 4+1 s terasou a garáží situovaný na okraji obce Vidče o celkové ploše cca 150m2 na mírně svažitém pozemku o výměře cca 1400m2. 1. nadzemní podlaží - veranda, chodba, koupelna (možnost zvětšení), wc, 2x pokoj a kuchyně. 2. nadzemní podlaží -  chodba, 2x pokoj (po drobné úpravě možno neprůchozí) 2x komora. 3.nadzemní podlaží - půdní prostory, možno přebudovat na obytné pokoje. Dům z 1/2 podsklepen - 2 místnosti, garáž. Objekt v téměř původním, avšak velmi zachovalém stavu ihned obyvatelný. Za domem malá hospodářská budova. Topení - plynový kotel s rozvody do radiátorů, "kachlová" kamna v kuchyni, ohřev vody elektrickým, bojlerem (nutná výměna), popřípadě tzv. "lázeňská kamna" v koupelně. Střecha - pozinkované šablony, krovy ve výborném stavu. Místní vodovod, vybudovaná kanalizace. Zastávka bus 1min. V obci plná občanská vybavenost. 

Cena: 2 200 000,00 Kč

Předchozí
Stránka: 1
Další