Tomáš Kohout +420 605 957 012
"Neslíbíme víc, než jsme schopni splnit!"

Typ:

 

Dispozice:

Lokalita:

Cena do:


Nalezené vyhovující nemovitosti: 1
Stránka: 1
Řadit dle: 

Rodinný dům - roubenka Perníkovka, Štramberk

Prodej unikátní roubené chaloupky (rodinný dům) tematicky zvané Perníkovka v těsné blízkosti Štramberské Trúby.

Objekt byl postaven v roce 2008, následně v roce 2020 upraven a modernizován. Ačkoli se jedná o objekt původního charakteru, který zapadá do okolní zástavby, svým stavem připomíná novostavbu. Trámy na stavbu byly opatřeny patinou, veškerý ostatní materiál byl použit pouze kvalitní a stylový tak, aby vzhledově zapadl do historické části Štramberku zvané Kopec, ve které se nachází roubené domy z 18. a 19. st.

 

Dům lze užívat soukromě (k bydlení), ale také ke komerčním účelům (rekreace, pronájem). V případě zájmu mohu posktynout více info.

www.pernikovka.cz 

 

Půdorys a dispozice domu nejlépe vystihne fotodokumentace a 3D virtuální prohlídka. 

 

Technické info:

Plocha zastavěná - 93m2

Obestavěný prostor - 601m3

Podlahová plocha - 143m2

Plocha pozemku - 230m2

Objekt je podsklepen, ten si udržuje své stále klima a vlhkost. 

Pozemek obehnán vysokým kamenným plotem zajišťující úplné soukromí.

 

3D virtuální prohlídka zde. 

 

Štramberk je velmi vyhledávané turistické místo. Svým charakterem horského městečka, rozloženém na strmých úbočích několika kopců, kde Vás okouzlí půvabné uličky i dřevěné roubené domy z 18. a 19. století, se Štramberku říká Valašský betlém. Vysoko nad městem se tyčí pozůstatky hradu a válcová věž zvaná Trúba s dřevěným ochozem a fantastickým výhledem.

 

Prolídky a cena na vyžádání.

 

V horském městečku, rozloženém na strmých úbočích několika kopců, vás okouzlí půvabné uličky i dřevěné roubené domy z 18. a 19. století, díky nimž se Štramberku říká Valašský betlém. Vysoko nad městem se tyčí pozůstatky hradu a válcová věž zvaná Trúba s dřevěným ochozem a fantastickým výhledem.
Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/kam-pojedete/oblasti/beskydy-a-valassko/stramberkje  horském městečku, rozloženém na strmých úbočích několika kopců, vás okouzlí půvabné uličky i dřevěné roubené domy z 18. a 19. století, díky nimž se Štramberku říká Valašský betlém. Vysoko nad městem se tyčí pozůstatky hradu a válcová věž zvaná Trúba s dřevěným ochozem a fantastickým výhledem.Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/kam-pojedete/oblasti/beskydy-a-valassko/stramberk

Cena: 0,00 Kč

Předchozí
Stránka: 1
Další